Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent urmatoarele categorii de muncitori pentru un contract de 4 luni in Burgas – Bulgaria, unde avem: 2 posturi pentru SUDORI (TIG + electrod) - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze); 3 posturi pentru LACATUSI TEVARI - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze; 4 posturi pentru LACATUSI CONSTRUCTII METALICE - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze, specializat in constructia structurilor metalice si a suportilor de conducte aferente instalatiilor de Petrol & Gaze; 24 posturi pentru AJUTOR LACATUS TEVAR - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze. BENEFICII SI CONDITII Salariu: SUDORI (TIG + electrod) – 11 Euro/ ora, cca. 240 ore/ luna = 2640 Euro/ luna; LACATUSI TEVARI – 10 Euro/ ora, cca. 240 ore/ luna = 2400 Euro/ luna; LACATUSI CONSTRUCTII METALICE - 9 Euro/ ora, cca. 240 ore/ luna = 2160 Euro/ luna; AJUTOR LACATUS TEVAR - 5 Euro/ ora, cca. 240 ore/ luna = 1200 Euro/ luna. Cazare - pe cheluiala Clientului in hotel (o camera la fiecare 2 persoane); Cina la hotel, pe cheltuiala Clientului; Alocație de 200 Euro/ luna pentru micul dejun și masa de pranz; Transport de la București la Burgas și retur cu autobuzul pe cheltuiala Clientului; Transport local de la hotel la site-ul cu autobuzul la un cost Clientului ; Data inceperii: 15 Mai 2014.

Cerinte

2 posturi pentru SUDORI (TIG + electrod) - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze); 3 posturi pentru LACATUSI TEVARI - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze; 4 posturi pentru LACATUSI CONSTRUCTII METALICE - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze, specializat in constructia structurilor metalice si a suportilor de conducte aferente instalatiilor de Petrol & Gaze; 24 posturi pentru AJUTOR LACATUS TEVAR - personal cu experienta in domeniul Petrol & Gaze.

33 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja