Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Specialisti SAP® Germania Responsabilitati,Descriere si Cerinte: - absolventi ai facultatii de profil. - cunostinte bune de limba engleza sau germana -experienta in domeniul DART, Open SQL, ADK, BAPI, RFC -cunostinte aprofundate a limbajului de programare ABAP-/ABAP-OO -experienta in tehnologia actuala SAP si in administrarea de baza SAP -cunostinte de specializari functionale pe module SAP: FI,CO,MM,SD,Fi-CA -cunostinte bune de banci de date/SQL -experienta in Microsoft Windows si programare NET - spirit de echipa,capacitate de adaptare,atentie concentrate si distributive -capacitate de a lucra pe proiecte cu asumarea responsabilitatii -gandire analitica -capacitate buna de comunicare -spirit de echipa - cv in limba engleza sau germana, de preferat Oferta Salariu atractiv, conform experientei si calificarilor; Oportunitati de dezvoltare profesionala; NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION!

Cerinte

absolventi ai facultatii de profil. - cunostinte bune de limba engleza sau germana -experienta in domeniul DART, Open SQL, ADK, BAPI, RFC -cunostinte aprofundate a limbajului de programare ABAP-/ABAP-OO -experienta in tehnologia actuala SAP si in administrarea de baza SAP -cunostinte de specializari functionale pe module SAP: FI,CO,MM,SD,Fi-CA

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai