Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Companie internationala de import, distributie de produse sanitare si productie de mobilier, selecteaza urgent specialisti cu experienta in producerea mobilierului de bai si bucatarii. ATRIBUTIILE POSTULUI: - Sa masoare; - Sa proiecteze; - Sa marcheze dimensiunile pe lemn; - Sa taie lungimi; - Sa lucreze cu diferite echipamente automatizate pentru tamplarie si vopsitorie; - Sa modeleze parti individuale pentru constructii din lemn; - Sa asambleze diferitele tipuri de produse de tamplarie; - Sa intretina si sa repare constructii din lemn si sa restaureze lemnul. DESFASURAREA ACTIVITATII: - In atelierul companiei, total echipat. MATERIALELE UTILIZATE: - Fierastrau circular, cu cadru si cu lant; - Masini de prelucrare lemn cum sunt masini de slefuit si de fatuit, mandrine, securi, ciocane, nivele si unelte de tamplarie. BENEFICII OFERITE: - Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei companiei internationale; - Contract de munca; - SALARIU ATRACTIV; - Conditii foarte bune de munca; - Echipa tanara si mediu de lucru placut. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

CERINTELE POSTULUI: - Studii necesare: scoala profesionala in domeniu; - Experienta in domeniu de cel putin 5 ani; - Abilitati bune de comunicare in echipa; - Cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj. APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE: - Sa aveti dexteritate manuala; - Agilitate fizica si conditie fizica; - Sa aveti viziune spatiala; - Abilitate de lucru in echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai