Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie internationala de import, distributie de produse sanitare si productie de mobilier, selecteaza urgent specialisti cu experienta in producerea mobilierului de bai si bucatarii. ATRIBUTIILE POSTULUI: - Sa masoare; - Sa proiecteze; - Sa marcheze dimensiunile pe lemn; - Sa taie lungimi; - Sa lucreze cu diferite echipamente automatizate pentru tamplarie si vopsitorie; - Sa modeleze parti individuale pentru constructii din lemn; - Sa asambleze diferitele tipuri de produse de tamplarie; - Sa intretina si sa repare constructii din lemn si sa restaureze lemnul. DESFASURAREA ACTIVITATII: - In atelierul companiei, total echipat. MATERIALELE UTILIZATE: - Fierastrau circular, cu cadru si cu lant; - Masini de prelucrare lemn cum sunt masini de slefuit si de fatuit, mandrine, securi, ciocane, nivele si unelte de tamplarie. BENEFICII OFERITE: - Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei companiei internationale; - Contract de munca; - SALARIU ATRACTIV; - Conditii foarte bune de munca; - Echipa tanara si mediu de lucru placut. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

CERINTELE POSTULUI: - Studii necesare: scoala profesionala in domeniu; - Experienta in domeniu de cel putin 5 ani; - Abilitati bune de comunicare in echipa; - Cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj. APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE: - Sa aveti dexteritate manuala; - Agilitate fizica si conditie fizica; - Sa aveti viziune spatiala; - Abilitate de lucru in echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja