Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Micile detalii fac diferenta. Daca esti de acord cu noi, si esti pasionat de prelucrarea lemnului masiv, dorim sa te alaturi echipei de ,,artisti” de la o renumita fabrica de mobila din Bucuresti. Candidatul ideal va realiza obiecte din lemn masiv: mobilier, ferestre, usi, scari, balustrade, lambriu etc, Va prelucra lemnul din faza incipienta pana la obtinerea produsului finit. Beneficii: Candidatii angajati vor beneficia de cazare, in cazul in care locuiesc in provincie, precum si de decontarea transportului de doua ori pe luna, iar in cazul in care sunt din Bucuresti, vor avea transportul asigurat; Cazarea este gratuita, foarte aproape de fabrica, asigurandu-se toate utilitatile necesare; Se ofera posibilitatea de a lucra intr-o fabrica moderna, cu utilaje de ultima generatie, ce produce mobilier din lemn masiv, pentru cele mai rafinate gusturi; Salarizare bruta de 2800-3400 lei net in functie de experienta si indemanare.

Cerinte

Persoane atente la detalii si finisaje; Experienta in productia de piese de mobilier din lemn masiv Capacitatea de a prelucra lemnul inca din faza bruta pana la ultimele finisaje; Calificarea de tamplar reprezinta avantaj;

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja