Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Inregistrare la GMC/ In curs de inregistrare la GMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca • Acte dovedidoare : Diploma de Medic + Certificat de Conformitate

Cerinte

Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Perioada de proba este de 3 luni • Salariul este intre £50,000 -65, 000 lire sterline Brut pe an in functie de specialitate si experienta . • Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile medicale din sistemul public • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost • Ore suplimentare disponibile • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani) • Sprijin in relocare

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja