Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Kastamonu Romania, cu sediul in Reghin, companie specializata in prelucrarea lemnului, cauta Stivuitoristi. Responsabilitati: Incarcarea si descarcarea la timp a marfii Manipularea materialelor lemnoase fara pierderi sau deteriorari Controlarea starii tehnice a stivuitorului si a componentelor de securitate

Cerinte

Cerinte: Seriozitate si responsabilitate Adaptare la situaţie Orientare spre rezultate Disponibilitate de a lucra în schimburi Capacitate de a lucra în echipă Experienta constituie avantaj Constituie avantaj •detinerea diplomei de absolvire pentru cursul de Stivuitorist •autorizarea/prelungirea valabilitatii autorizatiei Ce oferim? Program de munca de 8 ore/zi Ore suplimentare plătite Spor pentru turele de noapte Spor pentru flux continuu Tichete de masă Tichete cadou pentru diferite ocazii Hrană rece şi lactate Asigurare de sănătate Cursuri de calificare şi instruire Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului) Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă Pachet salarial competitiv si alte bonusuri in functie de performante

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja