Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- domiciliu in judetul Cluj -abilitati de manuire a Stivuitorului Beneficii: - mediu de lucru profesionist; - pachet salarial atractiv. DESCRIEREA COMPANIEI: Compania Arabesque este Furnizorul numarul 1 de materiale de constructie si finisaje din Romania. In Romania, Arabesque dispune de o retea de centre comerciale in cele mai mari municipii: Galati, Bucuresti, Baia Mare, Brasov, Bacau, Craiova, Cluj-Napoca, Constanta, Focsani, Iasi, Piatra Neamt, Ploiesti, Pitesti, Oradea, Timisoara si Tirgu Mures. Incepand cu anul 2005, Arabesque a devenit si o prezenta internationala

Cerinte

- domiciliu in judetul Cluj -abilitati de manuire a Stivuitorului Beneficii: - mediu de lucru profesionist; - pachet salarial atractiv. DESCRIEREA COMPANIEI: Compania Arabesque este Furnizorul numarul 1 de materiale de constructie si finisaje din Romania.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja