Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Asigura si supravegheaza asezarea din si in rafturi, incarcarea/descarcarea marfurilor; - Executa transportul paletilor de pe fluxul de receptie a marfurilor pe spatiile de stocaj si de la spatiile de stocaj pe fluxul de livrare a marfurilor; - Colecteaza pe doc, paletii intregi si mixati ce intra in componenta unui camion in conformitate cu comenzile alocate respectivului camion; - Procedeaza la incarcarea paletilor in camioane, respectand normele de incarcare specifice; - Aprovizioneaza cu marfa locatiile de picking cu marfuri din spatiul de stocaj; - Intocmeste şi transmite corespunzător documentele legate de activitatea din depozit. Oferta: - salariu incadrare; - tichete masa / zi lucratoare; -transport asigurat.

Cerinte

Cerinte: - Certificat ISCIR pentru stivuitor; - Experienta minim 1 an; - Disponibilitate la lucru in schimburi. Program: 8 h/ 3 schimburi; L-V; 06:30-14:30; 14:00-22:00; 22:00-06:00

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja