Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Asigura incarcarea/descarcarea marfurilor in/din camioane; - Transporta marfurile receptionate din zonele de receptie la spatiile de stocaj alocate si comenzile pregatite de la spatiile de stocaj in zonele de verificare/livrare sau conform fluxului operational; - Efectueaza activitati de manipulare a containerelor si a baxurilor cu marfa cu stivuitorul/liza eléctrica; - Execută stivuirea, manipularea, depozitarea şi conservarea bunurilor care se aduc în depozit conform procedurilor specifice şi răspunde de integritatea calitativă şi cantitativă a bunurilor manipulate; - Se asigura ca echipamentele si utilajele sunt utilizate conform instructiunilor; - Respecta fluxurile si procedurile prevazute pentru activitatea in depozit.

Cerinte

Cerinte: - Autorizatie ISCIR stivuitorist - stagiu de instruire în vederea prelungirii valabilităţii autorizaţiei efectuat (talon cu vize anuale); - Experienta de lucru in depozit logistic - constituie avantaj; - Persoana responsabila si organizata. Beneficii: bonuri de masa, decontarea abonamentului pe o linie de transport in comun.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja