Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Angajam Stivuitoristi pentru unul dintre clientii nostri, o companie producatoare de mobilier! Responsabilitati: Primirea si amplasarea in mod corect si eficient a marfii pe raft in cadrul depozitului; Participarea si realizarea in mod corect a inventarului; Depozitarea si manipularea in mod corespunzator a marfii cu ajutorul stivuitorului; Verificarea si intretinerea ordinii si a curateniei.

Cerinte

Experienta anterioara: minim 1 an; Sunt necesare studii medii; Consituie un avantaj abilitatea de a invata rapid si de a se adapta usor situatiilor noi; Bune abilitati de comunicare, adaptare, spirit de echipa si dinamism. Programul de lucru este de Luni - Vineri in 3 schimburi. Beneficii: Salariu motivant; Tichete de masa; Transport asigurat din Floresti, Cluj-Napoca, Gherla si Dej; Masa asigurata; Conditii de lucru excelente.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai