Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam stivuitoristi pentru depozit pharma / medicamente Locatie: Sos de Centura Chitila Salariu: 1800 brut, tichete de masa, bonus trimestrial, bonus anual, asigurare medicala si de viata, transport asigurat, plata orelor suplimentare Contract de munca nedeterminat Cerinte: Atestat ISCIR vizat la zi, experienta pe stivuitoare cu lame laterale, reach truck Pentru aplicatie, trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail sau puteti depune cv-ul la sediul nostru din Bucuresti str. Bucur nr. 2 parter sector 4. (vizavi de sediul BGS – divizia medicala) Multumim, TRENKWALDER

Cerinte

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja