Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

EUROCCOPER, companie cu experienta de peste 20 de ani in Romania, in continua dezvoltare, cauta sa consolideze echipele din Timisoara si Arad pentru urmatoarele pozitii: STIVUITORIST TIMISOARA si ARAD RESPONSABILITATI: - Descarcarea si incarcarea marfurilor din/in camion in siguranta, respectand normele si procedurile specifice; - Etichetarea / reetichetarea, ambalarea / reambalarea articolelor / paletilor; - Infolierea paletilor, la finalizarea procesului de receptie, sau ca urmare a finalizarii procesului de verificare/pregatire pentru expeditie. BENEFICII: - Pachet salarial atractiv; - Prime de sarbatori.

Cerinte

CERINTE (CANDIDATUL IDEAL): - Persoana motivata; - Autorizatie ISCIR- constituie avantaj; - Experienta de lucru pe stivuitor; - Expeirenta pe stivuitor cu lame laterale - constituie avantaj; - Experienta de lucru cu cititoare coduri de bare - constituie avantaj; - Disponibilitate desfasurare activitate de manipulare marfa.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane