Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EUROCCOPER, companie cu experienta de peste 20 de ani in Romania, in continua dezvoltare, cauta sa consolideze echipele din Timisoara si Arad pentru urmatoarele pozitii: STIVUITORIST TIMISOARA si ARAD RESPONSABILITATI: - Descarcarea si incarcarea marfurilor din/in camion in siguranta, respectand normele si procedurile specifice; - Etichetarea / reetichetarea, ambalarea / reambalarea articolelor / paletilor; - Infolierea paletilor, la finalizarea procesului de receptie, sau ca urmare a finalizarii procesului de verificare/pregatire pentru expeditie. BENEFICII: - Pachet salarial atractiv; - Prime de sarbatori.

Cerinte

CERINTE (CANDIDATUL IDEAL): - Persoana motivata; - Autorizatie ISCIR- constituie avantaj; - Experienta de lucru pe stivuitor; - Expeirenta pe stivuitor cu lame laterale - constituie avantaj; - Experienta de lucru cu cititoare coduri de bare - constituie avantaj; - Disponibilitate desfasurare activitate de manipulare marfa.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja