Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC. Infomunca SRL. recruteaza stivuitorist pentru un depozit din Giarmata – Timisoara Nu percepem comision sau alte taxe! Ce poate oferi angajatorul: -Salariul oferit este de 1700 lei net + bonuri de masa dupa primele 2 luni de proba + abonament pentru analize medicale + asigurare de viata. -Programul de lucru va fi de luni pana vineri in intervalul 8:30-17:30, cu pauza de pranz de o ora 12-13. -Daca va fi cazul, acoperim costul transportului si uzura masinii personale de acasa pana la serviciu cu atribuirea unei sume calculate si stabilita de comun acord. -Oferim un mediu de lucru profesional si un loc de munca stabil, telefon serviciu, calculator si imprimanta. In depozit va exista un birou care va functiona si ca un mic showroom unde vor fi primiti delegatii clientilor. Atributii: •candidatul va lucra ca si stivuitorist, dar va tine si gestiunea din aceasta locatie. •lucram cu valori mari, cu marfa grea, manipulata cu stivuitorul si manual foarte putin •candidatul va intra in contact direct si cu delegati ai clientilor sau cu reprezentanti din conducere; •candidatul trebuie sa fie capabil sa inteleaga foarte bine produsele sa stie sa le diferentieze foarte bine; •vom livra marfa cu masini inchiriate; •va lucra singur intr-un depozit de 400 mp; •asigura gestiunea fizica a stocului de marfa din depozitul companiei si utilizarea optima, corecta si eficienta a spatiului de depozitare si utilajelor din incinta companiei; •coordoneaza parte din activitatea de logistica livrarilor de marfuri catre clienti; •asigura logistica necesara si in timp util pentru expedierea in bune conditii si siguranta a marfurilor catre clienti, conform normelor si politicilor de marketing ale companiei si prevederilor legale; •asigura delimitarea exacta a spatiilor de acces si depozitare si implicit siguranta personalului/ clientilor, respectiv restrictionarea accesului acestora in depozit sau

Cerinte

Candidatul trebuie sa indeplineasca cateva conditii de baza: Cunostine necesare : •Permis de stivuitorist si abilitati in manipulare marfuri grele experienta in manipularea unui electrostivuitor de 5 to; •Permis de conducere categoria B •Cunostinte de gestiune stocuri •Cunostinte de operare PC (MS Office) Pregatirea si experienta: •Studii minime : absolvent al invatamantului mediu; •Vechime: sa probeze o vechime de cel putin 3 ani in domeniu; •Cunostinte: sa posede cunostinte in ceea ce priveste logistica si sistemul de vanzari ale placilor din lemn, cunostinete minime IT;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai