Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC. Infomunca SRL. recruteaza stivuitorist pentru un depozit din localitatea Giarmata – Timisoara. NU percepem comision! Ce putem oferi: -Salariul oferit este de 1700 lei net + bonuri de masa dupa primele 2 luni de proba + abonament pentru analize medicale + asigurare de viata -Programul de lucru va fi de luni pana vineri in intervalul 8:30-17:30, cu pauza de pranz de o ora: 12:00-13:00 -Daca va fi cazul, angajatorul acopera costul transportului si uzura masinii personale de acasa pana la serviciu cu atribuirea unei sume calculate si stabilita de comun acord. -Se ofera un mediu de lucru profesional si un loc de munca stabil, telefon serviciu, calculator si imprimanta. In depozit va exista un birou care va functiona si ca un mic showroom unde vor fi primiti delegatii clientilor. Atributiile postului: • se lucreaza cu valori mari, cu marfa grea, manipulata cu stivuitorul si manual foarte putin • candidatul va intra in contact direct si cu delegati ai clientilor sau cu reprezentanti din conducere; • candidatul trebuie sa fie capabil sa inteleaga foarte bine produsele sa stie sa le diferentieze foarte bine; • se livreaza marfa cu masini inchiriate; • candidatul va lucra singur intr-un depozit de 400 mp; • pe lanaga manipularea marfii cu stivuitorul, asigura gestiunea fizica a stocului de marfa din depozitul companiei si utilizarea optima, corecta si eficienta a spatiului de depozitare si utilajelor din incinta companiei • coordoneaza parte din activitatea de logistica livrarilor de marfuri catre clienti;

Cerinte

Candidatul trebuie sa indeplineasca cateva conditii de baza: • Sa fie o persoana de maxima incredere; • Sa aiba permis de stivuitorist si experienta in manipularea unui electrostivuitor de 5 to; • Permis de conducere categoria B • Cunostinte de gestiune stocuri • Cunostinte de operare PC (MS Office) • Studii minime : absolvent al invatamantului mediu; • Vechime: sa probeze o vechime de cel putin 3 ani in domeniu; • Cunostinte: sa posede cunostinte in ceea ce priveste logistica si sistemul de vanzari ale placilor din lemn, cunostinete minime IT; • Sa nu fi avut incidente de munca sau cazier; • Fara probleme de sanatate. • Caracteristici de personalitate: usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional, conformist, ordonat, eficient, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai