Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se ofera: Contract de munca legal în Germania ( nu cu detasare ) Salar net 1300 EUR + ore suplimentare Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator Activitate pe termen lung in Germania. Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25% Posibilitate de avans Daca indepliniti conditiile de mai sus atasati CV-ul in limba germana cu numar de telefon aici lorand.balasko@web. de Va garantam ca in cazul in care indepliniti cerintele enumerate mai sus veti fi contactat de catre unul din consultantii nostri. Aplica acum si creste sansele de a gasi locuri de munca stabile si bine platite in Germania.

Cerinte

Nu percepem niciun fel de comision sau taxa de mediere pentru serviciile prestate! Locatie Ulm Responsabilitati: Descarca marfurile sosite in fabrica si le distribuie catre departamentele carora le sunt desemnate Incarca marfurile care pleaca din fabrica in mijloacele de transport Desfasoara activitatea de ambalare si pregatire pentru livrare a marfurilor si materialelor returnabile. Cerintele postului: Autorizatie ISCIR obligatorie Avantaj experienta intr-o companie din domeniul transport-logistica Experienta necesara in domeniu Limba germana la nivel A2 Masina proprie constitue un avantaj!

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

14 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja