Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GiGroup angajeaza pentru o companie cu profil international STIVUITORIST. Activitatea se desfasoara in zona Popesti - Leordeni. Transportul este asigurat de la Big Berceni! Oferim cazare aproape de companie pentru cei care nu sunt din Bucuresti. Contract de minim 3 luni de zile. Program: Luni-Vineri 07.00-15.30 Descrierea jobului Se cere experienta de lucru intr-un depozit + atestat de stivuitorist. Beneficii: pachet salarial fix motivant + tichete de masa + cazare/ transport asigurat + ore suplimentare platite conform legislatiei in vigoare.

Cerinte

Descrierea companiei Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja