Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal pentru colaboratorii nostri din Olanda pentru postul de stivuitorist. Se ofera: Contract de muncă cu normă întreagă, pentru perioada mai lunga de timp. 32 de ore pe săptămână garantat. Salariul incepand de la € 10,20 brut pe oră + 8% indemnizatia de concediu = 11,00 € brut pe oră, în conformitate cu contractul de muncă. Cazare / Transport la locul de muncă -contra cost (cazarea costa aprox. 300 euro pe luna) Asigurări de sănătate (condiții foarte favorabile). Programe educaționale. Excelente oportunități de carieră în multe ramuri.

Cerinte

Limba engleza la nivel conversational Sa fiti capabil să operati un camion cu brat telescopic, pana la 12 m inaltime și având cel puțin 1 an de experiență dovedită. Sa aveti o memorie bună pentru numere / posibilitatea de a lucra de unul singur / sa aveti o înțelegere de bază a proceselor de aprovizionare si depozitare Responsabil, motivat și gata să investească în sine, urmând programe educaționale. PENTRU ACEASTA OFERTA NU SE PERCEPE COMISION SAU ALTE TAXE!

20 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja