Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru o companie internațională de transport marfă din Duisburg căutăm: Stivuitoristi (incarcatori la inaltime) (m / f) Descrierea pozitiei: • Incaracrea diferitelor marfuri cu stivuitorul Noi oferim: • Salarizare 10,21 EUR / oră, plus bonusuri suplimentare. Este asigurată de cazare: • prima și a 2-a lună liberă • luna a 3. 150.00 EUR • 4-a lună 200.00 EUR • 5-a lună 250 EUR • De la 6 luni 300.00 EUR

Cerinte

Profilul tau: • Cazier judiciar curat • Certificat de stivuitorist (si din străinatate, certificatul german de stivuitorist va fi făcut la angajare) • Capacitatea de a lucra la altitudine de până la 11m • Disponibilitatea de a lucra in trei schimburi și week-end • Permis de conducere și mașină proprie constituie avantaj • Rezistenta fizica, seriozitatea, munca în echipă, fiabilitate • Cunoștinte de limba germană la nivel incepator (nivelul A1)

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai