Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Proiectul BERAR SERVICII este umbrela sub care am unit serviciile oferite până acum de către le formeaza. Berar Servicii, Berar Training și Geo Consulting cu peste 11 ani de experiență pe piața, iar Obiectul principal de activitate este organizarea cursurilor de specializare și calificare, stagii de instruire pentru ocupațiile reglementate ISCIR și examinări/investigații cu caracter tehnic pentru instalațiile de ridicat (expertize tehnice) in urmatoarele profesii: stivuitorist, macaragii, masinisti terasamente.  Stivuitorist;  Macaragiu Grupa A, B, C, D;  Mașinist Pod Rulant (Macaragiu Grupa E – comandă de la sol);  Fochist Clasa C;  Stagiu de instruire stivuitorist/macaragiu;  Mașinist la mașini pentru terasamente. Cursurile desfășurate de noi sunt autorizate ISCIR și ANC, acestea se pot desfășura la sediul beneficiarului sau la sediul societății noastre. Un nou domeniu de activitate este recrutarea/ plasare forta de munca pentru ocupatiile pentru care organizam cursuri.

Cerinte

Candidatul ideal - Persoana cu experienta in manevrarea utilajului cu sau fara autorizatie ISCIR - Indemanare si simt practic - Abilitati de comunicare si lucru in echipa - Disponibilitate la program in 2 schimburi - Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja