Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati – relatii cu clientii; - etichetarea produselor alimentare; - aprovizionarea cu mancare; - programul pentru angajati; - salarizarea de baza; - sustinerea interviurilor pentru angajare; Se ofera training de 4 saptamani. Perioada contractuala – 1 an cu posibilitate de prelungire Venit: £ 1100 – 1470 lire/luna net – negociabil Program de lucru: prin rotatie/ magazin deschid intre 11am – 11pm Minimul de ore lucrate – 40-45h/saptamana Zile libere pe luna – 1 zi libera/saptamana + 2 dimineti libere Masa – 50% reducere la produsele din magazin Cazare – nu se asigura insa se recomanda agentii imobiliare si va poate ajuta cu garantia apartamentului (deposit) Transport – nu se asigura

Cerinte

Cerinte – cunostinte de limba engleza nivel fluent; - minim 1 an experienta pe o pozitie similara; Se ofera training de 4 saptamani. Responsabilitati – relatii cu clientii; - etichetarea produselor alimentare; - aprovizionarea cu mancare; - programul pentru angajati; - salarizarea de baza; - sustinerea interviurilor pentru angajare;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja