Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam store manager pentru un an de zile cu posibilitate de prelungire Venit: £8/h brut / 1280 – 1800 lire/luna brut / 1100 – 1470 lire/luna net – negociabil Program de lucru: prin rotatie/ magazin deschid intre 11am – 11pm Minimul de ore lucrate – 40-45h/saptamana Zile libere pe luna – 1 zi libera/saptamana + 2 dimineti libere Masa – 50% reducere la produsele din magazin Cazare – nu se asigura insa se recomanda agentii imobiliare si va poate ajuta cu garantia apartamentului (deposit)

Cerinte

Cerinte – cunostinte de limba engleza nivel fluent;  minim 1 an experienta pe o pozitie similara; Responsabilitati – relatii cu clientii;  etichetarea produselor alimentare;  aprovizionarea cu mancare;  programul pentru angajati;  salarizarea de baza;  sustinerea interviurilor pentru angajare; Se ofera training de 4 saptamani.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja