Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Store manager, UK (F) Nr. Pozitii: 1 Data inceperii: imediat Profil candidat: Cunostinte de limba engleza la nivel fluent; Minim 1 experienta recenta pe o pozitie similara Capacitatea de a lua decizii si de a-si asuma responsabilitatile; Calitati de organizare si de conducere unei echipe; Calitati de relationare cu subalternii – este capabil sa asculte, sa motiveze, dar si sa sanctioneze atunci cand este cazul. Persoana organizata, serioasa ; Oferta: Durata contractului este de 1 an cu posibilitatea de prelungire Salariul : 1100 – 1400 lire/ luna net – negociabil in functie de experienta; Responsabilitati: Etichetarea produselor alimentare; Aprovizionarea magazinului cu alimente; Efectuarea programului pentru angajati; Sustinerea interviurilor pentru angajare; Mentinerea relatiilor cu clienti, rezolvarea posibilelor probleme;

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja