Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa noastra angajează STRUNGAR CNC pentru clientul nostru din Diksmuide, Belgia companie din industria metalului. Responsabilități: - asigurarea operării mașinilor CNC (Strung), cu sistem de operare Fanuc (măsurarea, reglarea și introducerea instrumentelor de tăiere, testarea și modificarea programului, corecțiile diametrului și lungimii); - executarea de piese de precizie, unicat şi de serie mică/mare după desenul de execuţie; - asigurarea controlului calității conform cerințelor; - monitorizarea proceselor de fabricatie; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

experiență pe strung de minim 2 ani; - cunoștinte bune de desen tehnic; - experiență în utilizarea de dispozitive de control și măsurare; - limba engleza la nivel mediu; - permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai