Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client de renume de pe piata germana, care se ocupa cu producerea de role/valze/rostogoli pentru industria hartiei/foliei/pielii etc, suntem in cautare de 4 Persoane cu experienta bogata in acest domeniu. Responsabilitatetile Dvs. vor cuprinde urmatoarele: -folosirea unui strung universal/traditional si/sau a unui strung cu programare CNC -productia de valze/rostogoli/role dupa desen tehnic -activitati pregatitoare producerii acestora -activitati ulterioare productiei acestora etc.

Cerinte

-experienta de cel putin 5 ani in domeniu -diploma de absolvire a unei unitati de invatamant in acest domeniu -limba germana: la nivel mediu -disponibilitatea de a lucra in strainatate -lucrul in echipa si pe cont propriu REMUNERATIE : -salariul brut: 9 Euro /ora -posibilitatea de avansare si specializare -avantajul de a lucra intr-o firma cu vechime si renume pe piata germana

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja