Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta din Olanda, are nevoie urgenta de un strungar cu experienta atat pe strung conventional, cu comanda manuala, cat si pe CNC. Responsabilitati: fabricarea de piese unice, de la dimensiuni foarte mici pana la mijlocii pentru aparate folosite in abatoarele de pasari. Materialul folosit este otelul. Vi se prezinta ce piesa aveti de facut iar dumneavoastra alegeti modul in care o veti realiza ( folosind CNC sau strungul conventioanal), in functie de ce metoda va este mai la indemana. Numar de ore pe saptamana: 50 de ore ( posibilitate de a efectua si ore suplimentare; EX: sunt angajati care au facut si 72 de ore saptamana trecuta) Salariu: 11 euro pe ora net ----la 50 de ore pe saptamana => 2381 de euro net Locatia in care veti lucra va fi Hillegom, in sudul Olandei Cazarea: gratuita, in Hillegom sau Zandvoort Transportul de la cazare la locul de munca: transport local - daca sunteti cazati in Hillegom, transportul este gratis, cu bicicleta - daca sunteti cazati in Zandvoort, veti folosi o masina impreuna cu un coleg, ce va va costa 20 de euro pe saptamana. Transportul Romania-Olanda: asigurat de angajat (se considera avantaj daca poate veni cu masina proprie) PLECARE IMEDIATA!!! FARA TAXE SAU COMISIOANE!!!

Cerinte

-experienta de peste 5 ani pe strung conventional si CNC - engleza sau germana la nivel mediu conversational -carnet de conducere categoria B - masina proprie cu care e dispus sa calatoreasca reprezinta un avantaj -varsta maxima: 55 de ani

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja