Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoana cautata va avea ca functie realizarea de matrite pentru productia proprie (turnatorie, vopsitorie, presa). Coordonatele sunt introduse in strungul cu comanda numerica in functie de planul piesei, prelucrarea se face automat. Se seteaza strungul. Dupa efectuarea matritei se masoara piesa efectuata cu instumentele de masura cunoscute.

Cerinte

-studii mecanica sau echivalent prin experienta -experienta pe strung cu comanda numerica -notiuni de programare -stii sa citesti bine un plan -lucrezi corect si pui accent pe calitate -poti lucra independent si eficient -iti plac ordinea si curatenia Oferta: -job cu program de zi (disponibilitate de a lucra in ture e un plus) -salariu corect conform baremelor -sanse reale de avansare la locul de munca -training la locul de munca -loc de munca stabil intr-o firma dynamica cu perspective.

5 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja