Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam strungari/frezori, cu experienta de lucru pe oricare din urmatoarele marci de strung sau freza CNC: FANUC, MAZATROL, SIEMENS, TRAUB, SACHMANN TRT 314.Toti lucratorii trebuie sa aiba cunostinte profesionale solide si sa vorbeasca limba germana nivel B2. Locurile de munca sunt in fabrici situate in diverse localitati din Germania: Hamburg, Burladingen, Chemnitz, Bretten, Kissing, Wittingen-Redenbeck, Wissen, Schramberg,Walldurn. Se asigura cazare.Salariu: intre 10 si 14, 60 euro/ora la care se adauga diurna pentru cazare. Atributii:programare, determinare si introducere valoare medie, utilizarea aparatelor de masura, efectuare analize de coliziune,controlul calitatii produselor in toate fazele de productie.Se realizeaza doar componente pentru masini. Asteptam candidatura dvs pe e-mail. CV -ul va fi redacatat obligatoriu in limba germana!

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta de lucru pe freze/strunguri CNC marcile: FANUC, MAZATROL,SIEMENS, TRAUB, SACHMANN TRT 314 - cunostinte de limba germana nivel mediu - cunostinte programare strung/freza - seriozitate maxima - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja