Acest anunt a expirat la data: 16.09.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasă de recrutare, caută personal pentru urmatoarele posturi: -strungari -lăcătuşi mecanici -sudori -zidari -electricieni industriali. Cerinţe: - lb germană nivel mediu - Experienta si calificare in domeniu - Disponibilitatea cu masina reprezinta un avantaj propriu. Beneficii: - Salarizare 1300 net/luna+sporuri - Contract de munca pe 3 luni cu posibilitatea de prelungire in functie de evolutia angajatului. - Cazare asigurata. - Asigurare medicala.

Cerinte

Companie serioasă de recrutare, caută personal pentru urmatoarele posturi: -strungari -lăcătuşi mecanici -sudori -zidari -electricieni industriali. Cerinţe: - lb germană nivel mediu - Experienta si calificare in domeniu - Disponibilitatea cu masina reprezinta un avantaj propriu. Beneficii: - Salarizare 1300 net/luna+sporuri - Contract de munca pe 3 luni cu posibilitatea de prelungire in functie de evolutia angajatului. - Cazare asigurata. - Asigurare medicala.

10 pozitii disponibile 68 persoane au aplicat deja

Joburi similare