Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam sudori aluminiu (131) cu experienta pentru munca in Olanda - Munca este yachtbuilding - Se lucreaza la workshop, independent dupa desene tehnice - Materialul: aluminiu Se ofera: - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Cerinte

- Mai multi ani experienta ca sudor aluminiu - Vorbirea limbii engleze la nivel mediu - Autorizatie 131 valabila, stampilat in fiecare 6 luni Se ofera: - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja