Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru informatii suplimentare : Luni-Vineri 09:00-17:00 Agenție Arad recrutează pentru angajator german sudor calificat si cu experiență. FĂRĂ NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE Descriere: Locație: 50 km de Giessen Posturi disponibile: 1 Se ofera: - Contract de munca in Germania, perioada nedeterminata cu perioada de proba de 6 luni - Salariu 14€ brut/ora - Cazare in locuință mobilata 300€/luna

Cerinte

Cerinte: - Calificare si experianta in domeniu - Calificare in procedeele de sudura 135 si 141 - Cunoștințe avansate de engleza - Constituie avantaj cunostintele de limba germana la nivel conversațional - Disciplina si seriozitate Pentru a candida la acest Job: - CV in engleza sau germana - Copie diploma de calificare in procedeele 135 si 141 pe adresa de mail info(at)avrpersonal(punct)de Aplicați la acest Job dacă va convin beneficiile și îndepliniți cerințele.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Germana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja