Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Descrierea postului: • Sudarea constructiilor grele. • Sudare cu metodele 135/136/138. • Sudare in pozitia PA/PB i PF. Informatii suplimentare: • Data inceperii: cat mai curand posibil! Oferim: • Salariu atractiv. • Remunerarea se face saptamanal. • 40 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea orelor suplimentare. • Contract direct cu firma olandeza. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazarea gratuita si asigurare garantata.

Cerinte

Cerinte: • Minim 2 ani de experienta pe post de sudor. • Cunoasterea comunicativa a limbii engleze. • Certificate de sudor valabile. • Abilitatea de a citi desene tehnice. • Permis de conducere cat. B. • Certificat VCA. • Bocanci de constructie cu metal in varf (S3) si masca de sudare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai