Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem mai multe proiecte în derulare, depinde de client și de domeniul de activitate al acestuia. Descrierea activității: - Sudură MIG MAG, tablă. - Se lucrează cu tablă de diferite dimensiuni, în confecții metalice (6-10 mm, respectiv de 4 - 32 mm) - Executare și sudură multistrat.

Cerinte

Experiență relevantă în sudură MIG MAG procedeele - 135 - sudare cu arc electric cu electrod fuzibil in mediu de gaz activ, - 136 - sudare MAG cu sarma tubulara sau/si - 138 - sudare MAG cu sarma tubulara cu pulberi metalice Limba engleză sau germană - nivel conversațional Capabil de a lucra independent Avantaj: permis de conducere categoria B Avantaj: autorizații valabile Se oferă: - Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată ​- Salariu atractiv, plata săptămânală in EUR - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​- Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea ​- Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română - Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal Salariu: In functie de indeplinirea cerintelor postului, intre € 300 - 450 NET / săptămână (ore standard lucrate). Posibilitate de ore suplimentare. Aplică acum, iar noi te vom contacta cât de curând posibil!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile 61 persoane au aplicat deja