Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Olanda, se cauta sudori cu autorizatie 311 valabila si recunoscuta la nivel international (ex. TUV, Birou veritas) Conditii salariale: 10 EURO/ora Net Nr de ore lucrate/saptamana : 40 Responsabilitati: - sudarea materialelor cu grosime intre 0,01 CM - 1,50 CM - se vor suda tevi la bordul navelor - se va lucra independent - se va citi si interpreta plan tehnic - se va suda cu oxiacetilena

Cerinte

- detinerea unei autorizatii 311 valabile si recunoscute la nivel international (ex. TUV, Birou veritas) - detinerea unui certivicat VCA - detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala - abilitatea de a lucra independent - cunostinte in citirea si interpretarea planului tehnic - 3-4 ani experienta in sudarea cu oxiacetilena - cunostinte de limba germana sau engleza la nivel conversational

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja