Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam sudori pentru Bucuresti! Atributii si responsabilitati: • Consolidarea partilor uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje; • Asamblarea pieselor conform fisei tehnice; • Realizarea operatiilor de sudura; • Verificarea pieselor conform standardelor prin utilizarea instrumentelor de control; • Cunoasterea si respectarea procedurilor de operare si instructiunilor de lucru specific.

Cerinte

• Absolvent de studii liceale cu diploma de bacalaureat, profil tehnic, experienta de minimum 2 ani in domeniu • Capacitate de asimilare a cunostintelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate • Detinerea autorizatiei specifice eliberata de ISCIR poate constitui un avantaj In afara salariului motivant, beneficiezi de: • mediu de lucru modern in Bucuresti; • contract de munca pe perioada nedeterminata; • recompensarea rezultatelor profesionale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai