Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Cautam pentru clientul nostru din CLUJ, companie cu capital romanesc integral, specializata in constructii metalice, persoane cu experienta intipul de sudura MIG-MAG. Responsabilitatile postului: - Pregatirea materialelor pentru sudura si verificarea aparatelor de sudura; - Asamblarea, sudarea si prelucrarea componentelor; - Potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii; - Curatarea si verificarea partilor componenete de eventuale defecte sau impuritati; - Mentinerea curateniei la locul de munca. - Salarizare motivanta, incepand cu 2.200 Ron Net (in mana) - Bonuri de masa; - Transport decontat; - Bonusuri in functie de performante; - Cursuri de formare profesionala si perfectionare; - Posibilitate de cazare pentru persoanele din alt judet.

Cerinte

- Cunostinte de reglaj sudura MIG-MAG (TIG); - Cunostinte de desen tehnic; - Deprinderi tehnice si de rezolvare a problemelor; - Aptitudini matematice, spatiale, de perceptie a formei, numerice. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Seriozitate si disciplina la locul de munca; - Rezistenta la sarcini repetitive; - Rezistenta la efort fizic in conditii de temperature ridicata.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai