Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Germania cautam sudori care detin cunostinte de limba germana si au experienta in urmatoarele domenii: industria alimentara, constructii navale/industria offshore, industria feroviara si inginerie mecanica generala. Descriere profil: Conditii salariale: 15 euro/brut pe ora Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 ore Locatia: Germania Experienta necesara: minim 3 ani de experienta

Cerinte

Responsabilitati: sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura sa sudeze in diferite pozitii de sudura sa aleaga parametrii de sudura sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate sa lucreze cu diverse tipuri de materiale Cerinte minim 3 ani experienta detinerea cel putin a uneia dintre urmatoarele autorizatii: 111, 135, 136, 138, 141 experienta cu urmatoarele grupe de materiale: 1.1; 1.2; 1.3; 2; 5; 7; 8; 9; disponibilitatea de a-si perfectiona limba germana capacitatea de integrare rapida la locul de munca Limbi straine: germana– nivel conversational Educatie: liceu sau scoala profesionala Competente specifice: dexteritate precizie

10 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja