Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie bulgara cauta sa angajeze un Expert Sudor, cu certificare. Se vor plati bonusuri, orele suplimentare ( tot ce depaseste 46 ore/saptamana se platesc cu 25% in plus ) si duminicile lucrate ( 50% in plus ). Angajatorul mai ofera urmatoarele beneficii: plata cazarii, plata si organizarea transportului, echipament de lucru. Contractul este valabil pana la sfarsitul anului 2015, cu posibilitate de prelungire. Data de start: mai 2015 Responsabilitati: Sa se asigure de pregatirea aparatelor/utilajelor si de realizarea procesului de sudura; Sa ofere explicatii/informatii suplimentare echipei pe care o coordoneaza; Sa pregateasca spatiul de lucru si sa controleze temperatura de preincalzire Sa verifice si sa evalueze activitatile echipei; Spirit de echipa; Abilitatea de a face echipa să îndeplinească sarcinile;

Cerinte

Experinta minimum 5 ani in sudura MIG/MAG conform standardelor EN 287-1 136 si EN 287-1 111 Cunoasterea limbii germana nivel B1-B2, vorbit, scris Permis auto categoria B obligatoriu Certificat pentru sudura conform standardului EN 287-1 136.

1 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja