Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea clientului: Pentru o companie importanta din Germania cautam sudori care detin cunostinte de limba germana si au experienta in urmatoarele domenii: industria alimentara, constructii navale/industria offshore, industria feroviara si inginerie mecanica generala. Descriere profil: Conditii salariale: 15 euro/brut pe ora Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 ore Locatia: Germania Experienta necesara: minim 3 ani de experienta Responsabilitati: • sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura • sa sudeze in diferite pozitii de sudura • sa aleaga parametrii de sudura • sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate • sa lucreze cu diverse tipuri de materiale

Cerinte

Cerinte • minim 3 ani experienta • detinerea cel putin a uneia dintre urmatoarele autorizatii: 111, 135, 136, 138, 141 • experienta cu urmatoarele grupe de materiale: 1.1; 1.2; 1.3; 2; 5; 7; 8; 9; • disponibilitatea de a-si perfectiona limba germana • capacitatea de integrare rapida la locul de munca Limbi straine: germana– nivel conversational Educatie: liceu sau scoala profesionala Competente specifice: • dexteritate • precizie

8 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja