Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cautam Sudori TIG pentru munca in Olanda, Rotterdam. Plecari la inceput de Octombrie (sapt.41), cu durata pana in sapt.46, si posibilitate de extindere pana in sapt.48. Pauza luna decembrie. Reluare munca din a doua sapt. a lunii Ianuarie. Plata pentru cei experimentati 141/111 FM4 - 16 euro net/ ora; pentru cei doar pe 141 FM4 & FM5 - 15 euro net/ora. Din Ianuarie, extra 1.5 eur net/ora pentru conditii de munca in spatii inchise. Cazare, transport, asigurare medicala asigurate. 6% din brut catre plata de vacanta. Cei interesati vor fi testati initial in Romania, daca vor trece testele vor fi certificati ISO & ASME (cel mai probabil in Bucuresti), la sosirea in Olanda vor fi testati din nou de catre SHELL pentru a li se acorda permisiunea sa lucreze in perimetrul Shell.

Cerinte

Se cere experienta in sudura cu Argon pe Carbon si Inox. Preferabil experienta in sudura electrica pe Carbon. Preferabil experienta in rafinarii. Limba Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai