Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza Sudori inox pentru Romania, Cluj-Napoca Nu percepem comision sau alte taxe! Oferta: Locatia: Cluj-Napoca Salarizare: -Minim 1600 Ron brut/ luna pentru cei cu experienta si cunostinte minime -1600-2700 Ron brut/ luna pentru cei cu experienta de minim 3 ani Program de lucru: 8 ore/zi Cazare: se ofera gratuit de catre angajator -Exista posibilitatea de deplasari in strainatate (1-6 luni/an), diurna este de 35 Euro/zi calendaristica Descriere: -Munca se desfasoara in hale industriale, sectii si ateliere de munca, in fabrici de bere, in industri a alimentara -Se face sudura cap la cap de teava inox cu perete de 1,5 cu perna de argon (protectie pe interior)

Cerinte

Angajatorul are urmatoarele cerinte: -Experienta ca si sudor teava inox -Cunoasterea si citirea corecta a desenelor de ansamblu si de executie pentru componentele mecanice ale utilajelor si echipamentelor; efectuarea corecta a masuratorilor pentru incadrarea in tolerantele admise. -Cunoasterea simbolizarii de ex. a rulmentilor , a ajustajelor ,precum si a jocurilor, etc. -Nu este necesar sa aveti autorizatie de sudor

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja