Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Descrierea jobului: - Realizeaza lucrari de sudura la diverse piese metalice; - Montaj / asamblare diferite parti metalice; - Abilitati practice de a folosi scule manuale si electrice; - Aptitudini de mecanica; - Respectarea programului de lucru stabilit de seful de echipa; - Executarea lucrarilor de calitate; - Respectarea regulilor de securitate si protectia muncii; Locatia este in Ciorogarla, Ilfov. EuroLaser este in ziua de astazi un partener recunoscut pentru reactivitatea si fiabilitatea cu care trateaza cerintele clientilor. Resursele principale ale Societatii Comerciale Eurolaser sunt potentialul uman asociat cu potentialul tehnic in continua inovatie. ‘Calitatea Absoluta’ este exigenta cotidiana de la primirea comenzii pana la livrare.

Cerinte

Candidatul ideal: - Autonom, energic dornic de dezvoltare; - Cunoasterea procedeelor si tehnologiilor de sudura; - Aptitudini de organizare a activitatii si a locului de munca; - Indemanare si atentie in manipularea aparatelor utilizate; - Abilitati de comunicare si lucru in echipa; - Seriorizate in indeplinirea sarcinilor de serviciu; - Disponibilitate pentru lucru in schimburi.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai