Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions angajează 1 Sudor / Lacatuș Mecanici pentru unul din clienții săi din Franța, producator de echipamente sportive. NU SE PERCEP COMISIOANE! Contractul este pentru o perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Responsabilități : • Asamblarea pieselor conform fisei tehnice; • Realizarea operatiunilor de sudura (MIG/TIG) in otel; • Verificarea ca piesele sa fie realizare conform standardelor prin utilizarea instrumentelor de control (metru, raportor, echer, etc.); • Respectarea instructiunilor conform planului de productie.

Cerinte

• Experientă minimum 3 ani in domeniu; • Cunoașterea limbii franceze la un nivel conversational – condiție obligatorie; • Permis de conducere - reprezinta un avantaj; • Capacitate de lucru in echipa. Beneficii • Salariu fix + plata orelor suplimentare; • Cazare + utilitati asigurate; • Asigurare medicala.

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja