Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Descrierea postului: · Munca intr-o firma implicata in productia structurilor sudate cu prelucrari mecanice. · Sudarea structurilor din otel pe baza desenului/planului tehnic. · Sudare prin metoda MAG. · Materiale sudate: otel pentru constructii si otel inoxidabil. · Munca in hala. Va oferim: · Salariu atractiv. · Apartament gratuit, complet echipat. · Asigurare garantata. · Posibilitatea platilor in avans in prima zi luna de lucru. · Consultant la distanta pe toata perioada proiectului. · Inapoierea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. · Imbracaminte și echipamente de munca.

Cerinte

Cerinte: · Experienta de minimum 3 ani pe un post similar. · Cunostinte la nivel comunicativ de limba germana. · Abilitatea de a citi si intelege planuri tehnice (2D si 3D). · Capacitatea de a opera macarale si motostivuitoare – un atuu la angajare. · Masina propie – un avantaj la angajare. · Disponibilitate, constiinciozitate si independenta la locul de munca.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai