Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Poziție : Sudor MIG MAG 136 Tara : Republica Irlanda Locație: Naas Poziții disponibile: 4 Locul de munca:Fabrica Camioane – se sudează șasiuri de camioane. Salariu BRUT : 11 Euro Brut pe ora, în jur de 510 Euro net pe săptămâna Ce oferă Angajatorul : • Perioada contractului: nedeterminata • Se lucreaza in medie 50 de ore pe săptămâna, • Orele de munca si plata :se lucreaza 50 de ore pe săptămâna si sunt plătite astfel: primele 39 de ore cu 11 Euro brut pe ora iar restul de 11 ore cu 16,50 Euro brut pe ora • Asigurări sociale, • Asigurări medicale, • Cazare si transportul de la locul de munca la cazare si invers: asigurat de angajator la costul de 40 de Euro pe săptămâna • Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada • Ore suplimentare , • Concediu plătit, • Se oferă bonus in funcție de calitatea lucrării

Cerinte

Condiții de recrutare: • Obligatoriu: Autorizație de Sudor MAG(136) valabila • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Experienta pe poziția de Sudor MIG -MAG • Permis de conducere categoria B

9 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai