Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Impreuna construim viitorul dumneavoastra - working next level Pentru clientul nostru din zona Bruchsal, Germania, producator de carucioare pentru invalizi, cautam urgent un: Sudor MAG & WIG Descrierea postului: • Sudare MAG dupa desen tehnic • Sudare WIG - aluminiu • Controlul calitatii pieselor impegio Personalmanagement GmbH este o companie germana care ofera o gama larga de servicii de recrutare de personal, atat sub forma de plasare de forta de munca cat si de intermediere directa. Oferim angajatilor nostri: • Contract de munca pe perioada nedeterminata • Salariu atractiv, in functie de calificare si experienta • Sprijn pentru gasirea unei cazari • Indemnizatii conform acordului colectiv BAP/DGB: bonusuri anuale, numar de zile de concediu in continua crestere, venit sigur si constant • Plasarea pe perioada indelungata la clienti, cu sanse foarte bune sa fiti preluat de companii renumite • Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala • Sprijin pentru integrarea familiei prin programul impegio for Family • Sprijin personal si dedicat pentru cariera dumneavoastra • Asistenta in limba romana Nu percepem comision! Puteti citi mai multe despre noi pe site-ul nostru si trimite aplicatia dumneavoastra prin acest sistem sau prin posta. Alternativ puteti obtine adresa de e-mail contactandu-ne telefonic. Mihaela Roxana Lazar Lederstr. 134 72764 Reutlingen, Germania

Cerinte

Cerinte: • Calificare ca sudor – certificatele recunoscute international constituie un avantaj • Experienta de munca de minim 2 ani ca sudor (tabla si teava) • Experienta cu masini de gaurit, frezat si strunjit - avantaj • Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (B1) - obligatorie • Dorinta de a lucra pe termen indelungat in Germania • Disponibilitatea de a lucra in doua schimburi • Permisul de conducere categoria B si masina personala - avantaj

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja