Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor (FCAW) 136 pentru 6GR ori H-L045 - Experienta cu aparat de sudura KEMPY Locatia Belgia, Antwerpen Responsabilitati - Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura; - Sa aleaga parametrii de sudura; - Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate; - Pozitiile de sudura in care se lucreaza sunt ( cap la cap, la colt, vertical, orizontal, cornisa, peste cap); - Materialele folosite sunt de diferite marimi;

Cerinte

- Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor (FCAW) 136 pentru 6GR or H-L045 - Experienta cu aparat de sudura KEMPY - Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational - Scoala profesională - Conditii salariale550 euro / 40 ore lucrate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja