Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU SE CERE LIMBA STRAINA ! Calificari &autorizatii Diploma de calificare ca si sudor Autorizatie de sudura: EN ISO 9606-2 131 sau EN ISO 9606-2 CMT sau EN ISO 9606-2 131 P BW 23 S T2 PA ss mb sau similara Experienta Minim 1 an pe o pozitie similara(ca sudor in aluminiu) Educatie Scoala Profesionala Aptitudini/ solicitari speciale Cunostinte temeinice de desen tehnic;

Cerinte

Candidatii NU trebuie sa detina certificatul EN ISO pentru ca il vor obtine gratuit in Germania, dar trebuie sa aiba experienta in sudura cu aluminiu (1-2 ani minim). - candidatii vor lucra la fabricarea de automobile - grosimea materialelor cu care vor lucra va fi cuprinsa intre 0,3 – 5 mm - pozitiile de sudura : PA/ PB/ PC/ PD/ PE/ PF/ PG (acestea le vor invata in Germania) - candidatii trebuie sa cunoasca desen tehnic - candidatii vor lucra pe diferite masini ( Esab, Kemppi etc) - se lucreaza in ture ( 3 ture)

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja