Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O companie belgiana activa in domeniul metalurgic cauta sudor MIG MAG. In cadrul companiei exista un departament de reparatii si mentenanta pentru camioane si echipamente grele. Conditii salariale: incepand de la 1.330 / luna / net Numarul de ore lucratoare/saptamana: 38 Locatia: Belgia Experienta necesara: minim 5 ani de experienta in domeniu Responsabilitati: • Se va suda cu procedeul MIG MAG • Se sudeaza materiale din otel, otel Hardox, si aliaje, avand grosimi de la 3 la 20 mm • Se va suda conform desenelor tehnice • Asamblarea materialelor conform schitelor si desenelor tehnice • Folosirea arzatorului si a uneltelor de lacatuserie • Diverse alte sarcini conform cerintelor, spre exemplu folosirea masinii de rectificat si a altor unelte de lacatuserie Educatie: Scoala profesionala in domeniu - sudor Cerinte: • Minim 5 ani experienta ca sudor MIG MAG cu diverse materiale si grosimi • Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational • Detinerea permisului de conducere cat. B • Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate • Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice procedeul de sudura • Cunostintele de mecanica reprezinta un avantaj

Cerinte

Competente specifice: abilitatea de citire si interpretare desen tehnic abilitatea de a coopera cu colegii precizie persoana flexibila si motivata calitate in munca prestata Alte informatii: Se pot efectua ore suplimentare in cursul saptamanii. Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana. Decontare drumului se face pana la suma de 125 euro.

1 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja