Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Sudura prin metodele MIG-TIG a elementelor metalice ale pavilioanelor modulare pentru mobila (rame, stelaje, unghiuri, tevi, etc.). • Sudarea elementelor din otel negru si INOX. • Grosimea sudurii: 1-8 mm, elemente sudate de 2–3 m. • Munca in hala (sporadic, se merge la clienti). Va oferim: • Salariu atractiv 11 euro net/h. • Munca pe perioada lunga de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Consultant la distanta pe toata perioada proiectului. • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinte: • Experienta: min 5 ani de lucru ca si sudor. • Nivel comunicativ de limba engleza sau franceza – o conditio esentiala! • Certificat/diploma/curs de calificare sudura prin metodele MIG si TIG. • Masina personala este un atuu. • Independenta si responsabilitate la locul de lucru.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane