Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: · Munca intr-o firma care se ocupa cu productia contructilor din otel cum ar fi: cladiri comerciale, hale de productie, garaje, cladiri de birouri, constructii de fatade, etc.. · Sudura semiautomata (MIG/MAG). · Fara productie in masa – munca pe baza comenzilor clientilor. · Munca in hala. Va oferim: · Salariu atractiv. · Munca pe perioada lunga de timp. · Apartament gratuit, complet echipat. · Contract pe Polonia. · Asigurare garantata. · Posibilitatea platilor in avans in prima zi luna de lucru. · Consultant la distanta pe toata perioada proiectului. · Inapoierea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. · Garantate 40 ore de munca pe saptamana. · Imbracaminte și echipamente de munca.

Cerinte

Cerinte: · Experienta: minimum 2 ani de lucru pe un post similar. · Certificat actual de sudura 135 (MAG) (FW ml) in conformitate cu norma EN-ISO 9606-1 · Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza. · Abilitatea de a citi desene/planuri tehnice si cunostinte de lacatuserie ca atuu la angajare. · Masina personala este un atuu. · Acuratete si precizie la efectuarea sarcinilor.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai